Автомобілі з пробігом

avtogarant_1
Автомобілі з пробігом в Броварах та Києві від «Автогарант Маркет»

ТОВ «Автогарант маркет» відоме ім’я на ринку автомобілів з пробігом в Броварах та Києві. Ми пропонуємо професійно організований та доступний сервіс по наступних напрямках:

  • Викуп автомобілів з пробігом (в тому числі, терміновий);
  • Обмін вживаних автотранспортних засобів на інше авто;
  • Реалізація вживаних авто з подовженою гарантією;
  • Прийом транспортних засобів на комісію;
  • «Авто під ключ» . Повний супровід купівлі-продажу;
  • Дистанційний продаж вживаних автоі;
  • Реалізація вживаних авто в кредит.

Вигідна ціна на будь-яку із запропонованих моделей дозволяє переконатися в безперечних конкурентних перевагах «Автогарант Маркет».

Співпрацю з «Автогарант Маркет» обирають автомобілісти, які високо цінують професіоналізм і відповідальний підхід до справи. Потенційним покупцям, які планують купити авто з пробігом в Броварах та Києві, кваліфікований персонал надасть найбільш вигідні, конкурентоспроможні пропозиції.

Щодня на web-сайті компанії можна ознайомитися з актуальними відомостями про реалізовані транспортні засоби. Пошук необхідної моделі займе мінімум часу. Гарантією цього є зручний інтерфейс, що дозволяє задати будь-які пошукові критерії (марку, модель, дату випуску, пробіг, вартість і т.д.).

Компанія MajorExpert гарантує наявність великого вибору транспортних засобів та оперативність проведення операцій. Фахівці холдингу забезпечують постійну інформованість потенційних покупців про нові пропозиції по операціях з уживаними машинами. Всі запропоновані автомобілі з пробігом мають оптимальний баланс експлуатаційних характеристик і ціни. У разі якщо цікавого для Вас автомобіля немає, Ви завжди можете замовити підбір автомобіля.

Бездоганний ТЕХНІЧНИЙ СТАН вживаних автомобілів

Клієнти «Автогарант маркет» можуть бути завжди впевнені в тому, що купують транспортні засоби, що пройшли повну технічну і правову перевірку. «Автогарант маркет» пропонує тільки справні автомобілі, які  не мають серйозних кузовних дефектів, з невисокими показниками пробігу і помірною  амортизацією. Незважаючи на відмінний технічний стан, ціна подібних авто істотно  нижче, ніж вартість нових екземплярів.

Підтримуючи свою бездоганну ділову репутацію, ТОВ «Автогарант маркет» реалізує автомобілі з пробігом, які мають абсолютно прозорою юридичної історією. Клієнти можуть бути впевнені в тому, що представлені в каталозі машини не значилися в угоні і не були об’єктами сумнівних операцій. Співпраця з таким надійним партнером, як ТОВ «Автогарант маркет», дозволяє отримати особливо вигідні умови в угодах з уживаними транспортними засобами.

Запрошуємо Вас відвідати наш автосалон ТОВ «Автогарант Маркет»!