Хімчистка

.
Химчистка

В процесі експлуатації автомобіля безліч хвороботворних мікроорганізмів заноситься в салон на верхньому одязі і взутті. У кого є домашні улюбленці, напевно стикаються з тим, що після поїздок з ними, весь салон повний вовни, яка в’їлася в оббивку. Плями від їжі і напоїв, неприємний запах тютюнового диму. Існує багато способів, як занести бруд в автомобіль, і тільки один надійний варіант, як повернути салону колишній вигляд, і зробити його безпечним для свого здоров’я — це хімічне чищення.

Повна хімчистка салону від 700грн.

Компанія «Автогарант тмаркет» надає послуги з професійної хімчистки салону автомобіля в місті Бровари. Можливо, що зараз у Вас виникає питання: «Що мені можуть запропонувати незвичайного, якщо на будь-який, самої невеликої автомийці, надається послуга хімчистки? Так, і  в магазині можна купити самостійно засіб для чищення, і можливо , заощадити гроші ».

Ми розповімо Вам, чому варто довірити таку делікатну справу, саме нам:

  • — Тільки професіонал здатний правильно підібрати хімічні засоби, для того щоб глибоко очистити його, при цьому не пошкодивши, і надавши, по можливості, первісний вигляд.
  • — Наша хімчистка не просто видаляє бруд, але і дезинфікує салон Вашого автомобіля, виключаючи варіант зараження скупчилися там бактеріями і іншими мікроорганізмами.
  • — Працюючи з шкіряними салонами, окремо приділяється увага виглядом шкіри, і глибоко очищаються її пори, не приносячи шкоди матеріалу.
  • — Салони з тканини після чистки мають відновлений колір, фактуру тканини, і піднятий ворс.
  • — Ми застосовуємо потужне професійне обладнання та хімічні засоби європейського зразка, що гарантують якість нашої роботи.
  • — Усуваємо з салону всі неприємні запахи, що може бути дуже важливим для алергіків.

Якщо Ви згодні , зателефонуйте нам, і задайте будь-яке питання!

Обслуговування автомобілів здійснюється згідно попереднього запису в зручний для клієнтів час: з 8:00 до 19:00 по буднях. з 9:00 до 18:00 в суботу та  неділю.

Акційна пропозиція актуальна до 31.12.2016.

Телефон для запису і довідок: (044) 579-11-11; (096) 359-98-00

Відправте нам повідомлення:

Ім'я

Телефон

E-mail