Корпоративний сервіс

корпоративній сервис 1 (1)

Сервісний центр ТОВ «Автогарант Маркет» являє собою комплекс підрозділів з повним спектром послуг: сервісні послуги з обслуговування автомобілів, кузовний та відновлювальний ремонт, автомийка, лінія діагностики для проходження технічного огляду, встановлення ГБО, продаж запасних частин. Враховуючи наш 10-річний досвід роботи та побажання наших клієнтів щодо якості обслуговування, пропонуємо Вашій увазі цілком новий вид послуги «Корпоративний сервіс».

Завдяки найсучаснішому обладнанню, що використовується при проведенні діагностики та виконанні робіт, ми маємо змогу обслуговувати автомобілі всіх відомих брендів світу та чітко визначити необхідність у проведенні ремонту. Основний акцент поставлено на грамотному діагностуванні транспортного засобу, що допомагає якісно провести ремонтні роботи і заощадити Ваші кошти та час.

Корпоративний сервіс це:

  • Індивідуальний режим та підхід до обслуговування кожного клієнта;
  • Отримання додаткових пільг для постійних клієнтів (Безкоштовна Діагностика, ЗНИЖКИ та ін.);
  • Корпоративні знижки та пільги, що розповсюджуються, як на автопарк підприємства так і на приватні автомобілі працівників ТОВ «Автогарант Маркет»;
  • Попередньо узгоджена з клієнтом корпоративна ціна на послуги та запчастини;
  • Ведення електронного обліку наданих Вам послуг із заведенням сервісної книжки на кожен автомобіль;
  • Відповідальне ставлення до документообігу та грамотне оформлення актів виконаних робіт;
  • Гарантія на всі види послуг та запасні частини відповідно до нормативних актів законодавства України;
  • Забезпечення складом запчастин та корпоративних цін під конкретний автомобільний парк;
  • Професійний підбір запасних частин з максимально швидкими темпами їх доставки;
  • Якісне діагностування транспортного засобу перед кожним початком виконання робіт на спеціалізованій діагностичній лінії технічного огляду з врученням електронного протоколу результатів діагностики.

Заведення сервісної книжки допоможе Вам відслідковувати правильність проведення регламентних робіт, які є незмінними впродовж всієї експлуатації автомобіля та в подальшому полегшити продаж транспортного засобу.

Електронний облік наданих послуг робить неможливими персональні шахрайські домовленості, що інколи виникають між водіями та працівниками СТО. Також існує попереднє замовлення послуг, що трактується як непорушна домовленість з нашої сторони і тим самим економить Ваш час та мінімізує витрати.

Ми організовуємо персональний технічний супровід Вашого автомобільного парку, завдяки чому Ви зможете передбачати та завчасно планувати Ваші витрати на обслуговування автопарку.

Наші працівники мають технічну освіту, регулярно відвідують спеціалізовані тренінги по ремонту автомобілів, що постійно покращує наші технічні знання і дає можливість уникати помилок.

Ласкаво просимо познайомитись з нашою послугою «Корпоративний сервіс»!

Менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів:

kovalenko

Коваленко Олександр a.kovalenko@avtogarant.com.ua

+38(050) 441 22 41