Встановлення ГБО

гбо

ГБО 4-го ПОКОЛІННЯ:

Це система послідовної подачі газу окремо в кожен циліндр з електромагнітними форсунками. Ця система управляється електронним блоком, який знімає сигнали зі штатного блоку автомобіля. Подача газу здійснюється через форсунки, які встановлюються у впускний колектор паралельно бензиновим.

В системі четвертого покоління використовується одноступінчатий редуктор (пропан) або двоступеневий (метан). Основним завданням редуктора є утримання стабільного тиску газу (1.2 bar — на пропані, і 1.8 bar — на метані) на всіх режимах роботи двигуна.

З редуктора газ надходить до фільтра тонкого очищення, який запобігає потраплянню бруду в паливну планку. Після чого очищений газ надходить на газову планку, яка дозує кількість палива, що подається в двигун. З паливної планки газ надходить до штуцерів-розпилювачів, встановлених на впускному колекторі в безпосередній близькості від впускних клапанів.

ПЕРЕВАГИ ГБО

  • Сума витрат на 1 км пробігу в два рази менше для пропан-бутану в порівнянні з бензином АІ-95.
  • Відсутність нагару на свічках, поршнях і клапанах.
  • Відсутність в газі свинцю в порівнянні з етилованим бензином.
  • Добре відрегульований двигун працює м’якше і більш плавно реагує на положення педалі газу, що стає особливо помітним при русі в пробках.
  • Екологічність — без коментарів.
  • Сумарний пробіг на одній заправці зростає вдвічі. Ця перевага особливо корисна тим, хто здійснює поїздки на далекі відстані і не впевнений в якості провінційного бензину.
  • Відключивши комутатор, можна надійно заблокувати подачу обох видів палива при спробі несанкціонованого пуску двигуна.
  • Крім істотної економії на високооктановому бензині, використання газу береже дорогу в ремонті систему уприскування і істотно продовжує «життя» каталітичного нейтралізатора.
  • При правильній експлуатації обладнання міжремонтний період до заміни гумовотехнічних виробів (за винятком газових форсунок) складе не менше 5 років.

МІФИ про ГБО

«Запах газу» в автомобілі, як правило, пов’язаний або з неправильно проведеним ТО, або з негерметичністю вихлопної системи. Цей запах хоча і вкрай неприємний, але не може служити причиною загоряння, а правильно проведене ТО і задовільний стан вихлопної системи гарантують Вам відсутність неприємних відчуттів.

«Безпека» ГБО — газовий балон, оснащений запірною арматурою із запобіжними клапанами, здатний витримати найсильніший удар, і навіть обрив магістральних трубок не викличе значної витоку газу. Руйнування ж балона може відбутися лише, наприклад, в разі наїзду вантажівки, який рухається зі швидкістю 80 км / год, на нерухомий автомобіль.